F.H.U. Install-Tech

Nasze usługi

Nasze usługi

Jesteśmy przedstawicielem- partnerem handlowym firmy JUDO lidera w produkcji systemów uzdatniających wodę .Nadrzędnym celem jest wytworzenie wody posiadającej najwyższe walory użytkowe spełniając najważniejsze kryteria dla wody wykorzystywanej do spożycia w codziennym życiu ,jak i przygotowanie wody do celów komercyjnych tj. używanej w przemyśle , przeważnie w produkcji spożywczej .Sprostanie tym wymaganiom jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiada firma JUDO zajmująca się produkcją urządzeń do tych właśnie celów uzdatniania wody .W szerokiej gamie produktów można znaleźć bardzo wiele urządzeń dostarczanych przez firmę JUDO począwszy od prostych reduktorów i filtrów do zastosowania w domu aż do bardzo inteligentnych urządzeń służących do głębokiego oczyszczania wody stosując naj nowsze rozwiązania techniczne.

Posiadany uprawnienia firmy judo do sprzedaży tych urządzeń wykonywania uruchomień ,oraz do napraw serwisowych .

W swojej ofercie produktowej i świadczonych usług proponujemy dostawę i montaż pomp ciepła wykorzystujących odnawialne źródła energii .Energia ta jest zgromadzona w powietrzu, gruncie i wodzie. Proponujemy pompy ciepła renomowanych producentów takich jak DIMPLEX czy innych wykorzystujące tą właśnie energię. W swej wieloletniej działalności wykonaliśmy wiele instalacji pomp ciepła które ogrzewają budynki mieszkalne ,budynki komercyjne takie jak pensjonaty, hotele i zajazdy. Uczestniczyliśmy jako firma przy realizacji bardzo dużych instalacji służących do podgrzewu wody ciepłej .Pompy ciepła montowane w budynkach mieszkalnych dają mieszkańcom bardzo wysoki komfort cieplny i zarazem jedne z najniższych kosztów eksploatacyjnych jakie można osiągnąć przy urządzeniach nie wymagających zaangażowania do obsługi przez jego mieszkańców. Porównując pompę ciepła do innych urządzeń mających zastosowanie do ogrzewania budynków i przygotowania zarazem ciepłej wody użytkowej takich jak różnego rodzaju kotły spalające węgiel , produkty pochodzące z przeróbki węgla, odpady drzewne ,produkty wytworzone z odpadów drewna należy podkreślić, że pompa ciepła jest to urządzenie które na etapie inwestycyjnym wymaga większego zaangażowania finansowego do wykonania instalacji.

Uwzględniając w tym przypadku koszty o których zapomina się realizując instalacje grzewcze z innymi urządzeniami wcześnie wspomnianych , w ocenach kosztów pomija się koszt wykonania komina w przypadku stosowania urządzeń spalających wspomniane paliwa stałe ,pomija się także koszty składowania paliwa jakim jest węgiel i inne ,pomija się także nieczystości powstałe przy spalaniu tych paliw konieczność wywozu tych produktów, zapomina się o uciążliwości jaka wiąże się z okresowym załadunkiem paliwa do skrzyń zasypowych. Te niektóre przytoczone słabości urządzeń które rzekomo są tańsze przy szczegółowej analizie okazują się bardzo kosztowne i przy dłuższym okresie używania niekorzystnie wpływają na użytkowników, bardzo wielką niedogodnością jest przywiązanie do obsługi tych urządzeń. W okresach niskich temperatur obsługa tych tanich rozwiązań staje się bardzo uciążliwa wręcz uniemożliwiająca udanie się chociaż na zimowy odpoczynek bez udziału osób trzecich .W tych kilku krótkich zdaniach można podkreślić że koszt instalacji grzewczej to nie tylko wydatek na etapie inwestycyjnym przy budowie domu czy jego remoncie ale także w całym okresie użytkowania. To właśnie ten okres użytkowania instalacji przez wiele lat przy niskim komforcie wynikającym z nadmiernego zaangażowania do obsługi tych urządzeń . Niestety zapomina się że są to bardzo wysokie koszty, które nie zawsze są zauważane w momencie podejmowania decyzji przy wyborze systemu grzewczego który wybrać żeby uniknąć nadmiernie wysokich kosztów .

Certyfikat Gazuno Serwis Instal - Tech

M1

S1

W- MAŁGOSIA

W-S Kaszok_INSTALTECH_Certyfikat