F.H.U. Install-Tech

O firmie

Profesjonalizm, Doświadczenie i Satysfakcja klienta

Firma INSTAL-TECH powstała w 1996 r. Specjalizujemy się w technologi opartej na pompach ciepła i są one naszym sztandarowym produktem, jednak wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów w swojej ofercie posiadamy również rozwiązania oparte na rekuperatorach, ogniwach foto wolta i kolektorach słonecznych oraz kotłach kondensacyjnych i spalających biomasę w postaci peletu i drewna.

W swoich realizacjach stosujemy rozwiązania renomowanych firm. Pompy ciepła to urządzenia firm takich jak Dimplex, Robur, Viessman, Dedietrich. W przypadku urządzeń spalających bio mase to Instalację z odzyskiem ciepła- Rekuperację polecamy znanych producentów to Zender itp.

Stale dążymy do osiągnięcia wysokiego poziomu naszych stosując wysokiej jakości materiały znanych producentów które to decydują o wysokiej jakości technicznej proponowanych przez Instal-Tech rozwiązań. Dbamy o wysoki standart proponowanych usług, mając szerokie zaplecze techniczne w postaci kadry inżynierskiej przy projektowaniu oraz nadzorującej przy realizacji projektu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy rozwiązania od projektu przez wykonanie instalacji wraz z obsługa serwisową w okresie gwarancji i po jej zakończeniu.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nie wiesz jakiego wyboru dokonać? Masz problemy z pompą, kominkiem itp...? Potrzebujesz profesjonalnego serwisu?

Skontaktuj się z nami!